Звонкая раніца-3. Жараб’ёўка

21 лістапада 2011 года адбылася жараб’ёўка конкурсу юных вакалістаў «Звонкая раніца», на якой былі вызначаны нумары фіналістаў. Таксама метадам жараб’ёўкі канкурсанты былі размеркаваны па педагогах (глядзіце адпаведнае відэа).

УВАГА! Па асабістых абставінах з фіналу выбылі Настасся Супрановіч (№259) і Андрэй Сальмановіч (№289).  Замест іх у фінал запрошаны Ангеліна Захарэўская (№264, Ашмяны) і Уладзіслаў Свінціцкі (№082, Петрыкаў). 

Нумар

Прозвішча і імя фіналіста

Прозвішча педагога

01

Мацулевіч Кацярына (г.п.Расоны Віцебскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

02

Захарэўская Ангеліна (г. Ашмяны Гродзенскай вобл.)

Бяляўская А.В.

03

Прадко Надзея (в.Бабунічы Петрыкаўскага раёна Гомельскай вобл.).

Бяляўская А.В.

04

Мейлах Святлана (г.Петрыкаў Гомельскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

05

Малюк Настасся (г.Белаазёрск Бярозаўскага раёна Брэсцкай вобл.).

Дзямідава А.С.

06

Квяткоўская Кацярына (г.Ашмяны Гродзенскай вобл.).

Чарняўская А.І.

07

Воднева Дзіяна (г.п.Бешанковічы Віцебскай вобл.).

Дзямідава А.С.

08

Зіновенка Дзіяна (г.Капыль Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

09

Гарохава Хрысціна (г.Кіраўск Магілёўскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

10

Самута Андрэй (в.Пескі Бярозаўскага раёна Брэсцкай вобл.).

Бяляўская А.В.

11

Крывянкоў Цімафей (п.Энергетыкаў Дзяржынскага раёна Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

12

Шамаркан Вольга (в.Цяпіна Чашніцкага раёна Віцебскай вобл.).

Дзямідава А.С.

13

Ржауская Яна (г.Барысаў Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

14

Пасевіч Марыя (г.Бабруйск Магілёўскай вобл.).

Бяляўская А.В.

15

Голубеў Аляксей (г.Буда-Кашалёва Гомельскай вобл.).

Бяляўская А.В.

16

Узянава Юлія (в.Юравічы Калінкавіцкага раёна Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

17

Пішчык Вераніка (г.Іўе Гродзенскай вобл.).

Дзямідава А.С.

18

Мазго Вольга (г.Лепель Віцебскай вобл.).

Бяляўская А.В.

19

Несцяровіч Настасся (в.Казлоў Бераг Бярэзінскага раёна Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

20

Раманюк Ангеліна (г.Быхаў Магілёўскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

21

Харлінская Улада (г.Кіраўск Магілёўскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

22

Пасікава Ірына (г.Петрыкаў Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

23

Ляўковіч Юлія (агр.Заастравечча Клецкага раёна Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

24

Пагосава Альбіна (п.Дружны Пухавіцкага раёна Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

25

Усаевіч Лізавета (г.Смаргонь Гродзенскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

26

Янчанка Марына (г.Светлагорск Гомельскай вобл.).

Бяляўская А.В.

27

Каляга Святлана (г.Ашмяны Гродзенскай вобл.).

Бяляўская А.В.

28

Камісарчук Лізавета (г.Драгічын Брэсцкай вобл.).

Бяляўская А.В.

29

Шулякевіч Ксенія (г.Бабруйск Магілёўскай вобл.).

Бяляўская А.В.

30

Вяракса Настасся (ст.Буйнічы Магілёўскага раёна).

Бяляўская А.В.

31

Гаўрылкіна Вікторыя (г.Бабруйск Магілёўскай вобл.).

Чарняўская А.І.

32

Чыжоў Кірыл (г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

33

Здзвіжкоў Аляксей (г.Жодзіна Мінскай вобл.).

Бяляўская А.В.

34

Яфімец Таццяна (г.Беразіно Мінскай вобл.).

Дзямідава А.С.

35

Котка Ганна (агр.Беражное Столінскага раёна Брэсцкай вобл.).

Бяляўская А.В.

36

Ермакова Валерыя (г.п. Капаткевічы Петрыкаўскага раёна Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

37

Ткачова Кацярына (г.Скідзель Гродзенскай вобл.).

Дзямідава А.С.

38

Адарачкіна Вікторыя (г. Добруш Гомельскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

39

Васілевіч Ілья (г.Бяроза Брэсцкай вобл.).

Чарняўская А.І.

40

Фамічонак Дар’я (г.Дзяржынск Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

41

Сіняк Святлана (в.Жыровічы Слонімскага раёна Гродзенскай вобл.).

Чарняўская А.І.

42

Барадзей Станіслаў (г.Дзяржынск Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

43

Калячка Настасся (г.Жабінка Брэсцкай вобл.).

Герасімчык Л.С.

44

Вегера Ганна (г. Добруш Гомельскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

45

Казлоўская Сафія (г.Барысаў Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

46

Папок Уладзіслаў (г.Салігорск Мінскай вобл.).

Дзямідава А.С.

47

Лішэнка Хрысціна (г.Белаазёрск Бярозаўскага раёна Брэсцкай вобл.).

Дзямідава А.С.

48

Касевіч Алена (г.Мёры Віцебскай вобл.).

Бяляўская А.В.

49

Аруцюнян Уладзімір (г.Барысаў Мінскай вобл.).

Бяляўская А.В.

50

Каляіна Яўген (агр.Заастравечча Клецкага раёна Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

51

Гуляшка Лізавета (г.п.Шаркаўшчына Віцебскай вобл.).

Чарняўская А.І.

52

Андрэйчанка Максім (г.Гродна).

Чарняўская А.І.

53

Вярыга Паліна (г.п.Шаркаўшчына Віцебскай вобл.).

Бяляўская А.В.

54

Лагун Дзмітрый (в.Варонічы Полацкага раёна Віцебскай вобл.).

Чарняўская А.І.

55

Ількевіч Артур (г.Ашмяны Гродзенскай вобл.).

Бяляўская А.В.

56

Жукоўская Карына (г.Петрыкаў Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

57

Чырко Ангеліна (г.Івацэвічы Брэсцкай вобл.).

Чарняўская А.І.

58

Ражкова Лізавета (г.Рагачоў Гомельскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

59

Арсяновіч Кацярына (г.Столін Брэсцкай вобл.).

Бяляўская А.В.

60

Сямёнава Галіна (г. Хойнікі Гомельскай вобл.).

Бяляўская А.В.

61

Ласоўскі Аляксандр (г.Светлагорск Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

62

Васюкевіч Алена (г.Заслаўе Мінскага раёна Мінскай вобл.).

Герасімчык Л.С.

63

Дубіна Яна (агр. Навасёлкі Петрыкаўскага раёна Гомельскай вобл.).

Дзямідава А.С.

64

Кузьмічова Таццяна (г.Магілёў).

Дзямідава А.С.

65

Маслоўская Лізавета (г.Дзяржынск Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

66

Дыско Яўген (г.Смаргонь Гродзенскай вобл.).

Дзямідава А.С.

67

Свінціцкі Уладзіслаў (г. Петрыкаў Гомельскай вобл.)

Дзямідава А.С.

68

Краўцэвіч Наталля (в.Жытомля Гродзенскага раёна).

Чарняўская А.І.

69

Паяндаева Ясімін (в.Ніканавічы Быхаўскага раёна Магілёўскай вобл.).

Дзямідава А.С.

70

Ранцэвіч Алена (г.Жабінка Брэсцкай вобл.).

Герасімчык Л.С.

71

Шурыгін Алег (г.Столін Брэсцкай вобл.).

Бяляўская А.В.

72

Наркевіч Ульяна (г.Жодзіна Мінскай вобл.).

Чарняўская А.І.

73

Алейнік Уладзіслава (в.Сенькаўшчына Слонімскага раёна Гродзенскай вобл.).

Чарняўская А.І.

74

Казінец Кацярына (г.Бяроза Брэсцкай вобл.).

Чарняўская А.І.

75

Сапега Кацярына (г.п. Карма Гомельскай вобл.).

Бяляўская А.В.

Жараб’ёўка педагогаў

Жараб’ёўка нумароў фіналістаў

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Звонкая раніца-3. Жараб'ёўка, 10.0 out of 10 based on 14 ratings

Падзяліцца ў соц. сетках

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Конкурс юных вакалістаў