Звонкая раніца-5. Жараб’ёўка

11 лістапада адбылася жараб’ёўка фіналу конкурсу па падтрымцы юных вакалістаў «Звонкая раніца-5». У ёй узялі ўдзел педагогі па вакале Алеся Аляксандраўна Ганчарова, Аліна Сяргееўна Дзямідава, Алеся Іванаўна Чарняўская і кіраўнік конкурсу намеснік галоўнага рэдактара ўстановы «Рэдакцыя газеты «Настаўніцкая газета» Уладзімір Уладзіміравіч Фалалееў (глядзіце відэа).

Вызначаны 39 фіналістаў, якія з 10 па 30 студзеня 2015 года возьмуць удзел у фінале конкурсу, які пройдзе ў Нацыянальным дзіцячым адукацыйна-аздараўленчым цэнтры «Зубраня».

Спіс фіналістаў
конкурсу па падтрымцы юных вакалістаў “Звонкая раніца-5”

01 Беняш Герман (Навагрудак Гродзенскай вобл.);
02 Юркойць Мікіта (в.Крывошын Ляхавіцкага раёна Брэсцкай вобл.);
03 Цімашэнка Аляксандра (Чавусы Магілёўскай вобл.);
04 Пігулеўская Аліна (Бабруйск Магілёўскай вобл.);
05 Піліпенка Вераніка (Мазыр Гомельскай вобл.);
06 Пятрова Юлія (Навагрудак Гродзенскай вобл.);
07 Манагарава Юлія (Чавусы Магілёўскай вобл.);
08 Маліноўскі Леанід (Калінкавічы Гомельскай вобл.);
09 Савіцкая Ірына (Барысаў Мінскай вобл.);
10 Вайцяховіч Карына (Гродна);
11 канкусант выбыў
12 Мехакян Лілія (Бабруйск Магілёўскай вобл.);
13 Пакалюк Уладзіслаў (Кобрын Брэсцкай вобл.);
14 Нікіценка Аляксандр (Мядзел Мінскай вобл.);
15 Кашуба Валерыя (Капыль Мінскай вобл.);
16 Камбаран Феня (г.п.Краснаполле Магілёўскай вобл.);
17 Якута Юлія (а.г.Луцкаўляны Гродзенскага раёна Гродзенскай вобл.);
18 Вантроба Марыя (а.г.Глядавічы Мастоўскага раёна Гродзенскай вобл.);
19 Лазука Серафім (Талачын Віцебскай вобл.);
20 Самускевіч Вераніка (Баранавічы Брэсцкай вобл.);
21 Гесь Аляксандра (пас.Мір Баранавіцкага раёна Брэсцкай вобл.);
22 Цімашэнка Аляксей (Наваполацк Віцебскай вобл.);
23 Бандарчук Настасся (Іўе Гродзенскай вобл.);
24 Семяненка Ілья (Мядзел Мінскай вобл.);
25 Перхунова Юлія (г.п.Церахоўка Добрушскага раёна Гомельскай вобл.);
26 канкурсант выбыў
27 Гулевіч Уладлена (Глуск Магілёўскай вобл.);
28 Міроненка Артур (Касцюковічы Магілёўскай вобл.);
29 Юркоўская Дар’я (Бяроза Брэсцкай вобл.);
30 Лысянкова Ганна (Ліда Гродзенскай вобл.);
31 канкурсант выбыў
32 Засімовіч Ганна (Капыль Мінскай вобл.);
33 Казіміраў Артур (Светлагорск Гомельскай вобл.);
34 Юднікава Вольга (в.Першамайская Бярозаўскага раёна Брэсцкай вобл.);
35 Голуб Святлана (Пружаны Брэсцкай вобл.);
36 Новікава Вераніка (Добруш Гомельскай вобл.);
37 Лашкова Вераніка (Наваполацк Віцебскай вобл.);
38 Ардынец Кацярына (Мядзел Мінскай вобл.);
39 Капыцкая Настасся (Гродна);
40 Ерафеева Карына (Гомель);
41 Аляксеенка Ірына (Чавучы Магілёўскай вобласці);
42 Серафімовіч Саманта (Талачын Віцебскай вобл.).

Размеркаванне  фіналістаў конкурсу па падтрымцы юных вакалістаў “Звонкая раніца-5″
па педагогах па вакале

Ганчарова Алеся Аляксандраўна

03     Цімашэнка Аляксандра (г. Чавусы Магілёўскай вобл.)
04     Пігулеўская Аліна (г. Бабруйск Магілёўскай вобл.)
11     канкурсант выбыў
12     Мехакян Лілія (г. Бабруйск Магілёўскай вобл.)
13     Пакалюк Уладзіслаў (г. Кобрын Брэсцкай вобл.)
16     Камбаран Феня (г.п. Краснаполле Магілёўскай вобл.)
18     Вантроба Марыя (а.г. Глядавічы Мастоўскага раёна Гродзенскай вобл.)
23     Бандарчук Настасся (г. Іўе Гродзенскай вобл.)
24     Семяненка Ілья (г. Мядзел Мінскай вобл.)
32     Засімовіч Ганна (г. Капыль Мінскай вобл.)
33     Казіміраў Артур (г. Светлагорск Гомельскай вобл.)
38     Ардынец Кацярына (г. Мядзел Мінскай вобл.)
39     Капыцкая Настасся (г. Гродна)
40     Ерафеева Карына (г. Гомель)

Дзямідава Аліна Сяргееўна

01     Беняш Герман (г. Навагрудак Гродзенскай вобл.)
06     Пятрова Юлія (г. Навагрудак Гродзенскай вобл.)
07     Манагарава Юлія (г. Чавусы Магілёўскай вобл.)
08     Маліноўскі Леанід (г. Калінкавічы Гомельскай вобл.)
10     Вайцяховіч Карына (г. Гродна)
14     Нікіценка Аляксандр (г. Мядзел Мінскай вобл.)
20     Самускевіч Вераніка (г. Баранавічы Брэсцкай вобл.)
26     канкурсант выбыў
28     Міроненка Артур (г. Касцюковічы Магілёўскай вобл.)
29     Юркоўская Дар’я (г.  Бяроза Брэсцкай вобл.)
30     Лысянкова Ганна (г. Ліда Гродзенскай вобл.)
31      канкурсант выбыў
35     Голуб Святлана (г. Пружаны Брэсцкай вобл.)
41     Аляксеенка Ірына (Чавучы Магілёўскай вобласці);
42    Серафімовіч Саманта (Талачын Віцебскай вобл.).

Чарняўская Алеся Іванаўна

02    Юркойць Мікіта (в. Крывошын Ляхавіцкага раёна Брэсцкай вобл.)
05    Піліпенка Вераніка (г. Мазыр Гомельскай вобл.)
09    Савіцкая Ірына (г. Барысаў Мінскай вобл.)
15    Кашуба Валерыя (г. Капыль Мінскай вобл.)
17    Якута Юлія (а.г. Луцкаўляны Гродзенскага раёна Гродзенскай вобл.)
19    Лазука Серафім (г. Талачын Віцебскай вобл.)
21    Гесь Аляксандра (пас. Мір Баранавіцкага раёна Брэсцкай вобл.)
22    Цімашэнка Аляксей (г. Наваполацк Віцебскай вобл.)
25    Перхунова Юлія (г.п. Церахоўка Добрушскага раёна Гомельскай вобл.)
27    Гулевіч Уладлена (г. Глуск Магілёўскай вобл.)
34    Юднікава Вольга (в. Першамайская Бярозаўскага раёна Брэсцкай вобл.)
36    Новікава Вераніка (г. Добруш Гомельскай вобл.)
37    Лашкова Вераніка (г. Наваполацк Віцебскай вобл.)

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Звонкая раніца-5. Жараб'ёўка, 8.3 out of 10 based on 16 ratings

Падзяліцца ў соц. сетках

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Конкурс юных вакалістаў